II Ogólnopolskie Warsztaty w Regionie - Folklor Kaszub

31.01.2019 / Warsztaty
Mając świadomość ogromu wiedzy jaki trzeba zdobyć, by mówić, że choć trochę poznało się dany region, postanowiliśmy stworzyć warsztaty, które będą przybliżać regiony bardziej kompleksowo niż tylko na sali tanecznej czy wykładowej. Mimo, że przewidziane przez nas cztery dni to wciąż mało, chcemy Wam dać okazję by zaśpiewać, zagrać, zatańczyć, porozmawiać, zobaczyć i zasmakować tego co najbardziej charakterystyczne w danym regionie.
Tym razem zapraszamy na wiosenną wyprawę na Kaszuby.
czytaj całość

O Stowarzyszeniu więcej

Stowarzyszenie Sztuki i Edukacji Artystycznej jest organizacją non-profit nastawioną na upowszechnianie różnych dziedzin sztuki (taniec, muzyka, teatr, plastyka), poprzez edukację artystyczną. Za najważniejszy cel stawia sobie pomoc młodym ludziom w rozwijaniu ich potencjału twórczego w duchu postanowienia wyjątkowej wartości każdego człowieka.

Ze względu na cel prowadzonej działalności Stowarzyszenie Sztuki i Edukacji Artystycznej można określić jako zrzeszenie artystów i organizatorów kultury, ludzi z imponującym dorobkiem twórczym, aktywnie działających w sferze kultury i edukacji.

Adres:

Biuro:

ul. Św. Gertrudy 4,
31-046 Kraków

Telefon:

tel. 512 356 339

fax. 12 292 11 63

tel. komórkowy: kurs/warsztaty 604 36 36 60

Formularz kontaktowy:

Możesz się z nami skontaktować za pomocą formularza