1.05.2012 » komentarze do wpisu (przeczytaj, dodaj)
XXV MAŁOPOLSKI FESTIWAL FORM MUZYCZNYCH I TANECZNYCH
„TALENTY MAŁOPOLSKI 2012”

PROGRAM FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO - DZIEŃ II
13 maja 2012 - FORMY MUZYCZNE I TANECZNE

Zespół Szkół w Czchowie
ul. Sądecka 187, 32-860 Czchów (powiat brzeski)

FORMY MUZYCZNE

Godzina: 9.00 – 10.00
Powiaty: brzeski, nowotarski


1. Zespół STODOŁA „Sunny” – Zespół Szkół w Czchowie
2. Gabriela Magiera „L’oiseau Et L’enfant” – Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Brzesku
3. Daria Reczek „Hallelujah” – Szczepanów
4. Jolanta Gil „Tańczące Eurydyki” – Miejski Ośrodek Kultury w Rabce Zdroju
5. Monika Cyrwus „Tango Kat” – Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu
6. Klaudia Milaniak „Don’t Know Why” – Gimnazjum w Frydman
7. Agnieszka Chmiel „Nie zawiedź mnie” – Niedzica
8. Katarzyna Głowińska „Szkolny horror” – Gimnazjum nr 2 w Nowym Targu
9. Łukasz Rojkowicz „Taka miłość w sam raz” – Jadowniki
10. Katarzyna Szlachta „ Rebeka” – Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku

Godzina: 10.00 – 11.00
Powiaty: brzeski, nowotarski


11. Paulina Gacek „Dłoń” – Gimnazjum nr 1 w Rabce Zdroju
12. Małgorzata Nawrot „Nuta z Ponidzia” – Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Królowej Jadwigi w Brzesku
13. Łukasz Kubiński „Jej portret” - Gimnazjum nr 1 w Rabce Zdroju
14. Sara Widła „Zakochani są wśród nas” – Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Królowej Jadwigi w Brzesku
15. Zespół z Gimnazjum w Ochotnicy Górnej „Płacz i śmiech” – Gimnazjum nr 3 w Ochotnicy Górnej
16. Marta Sokołowska „Radość najpiękniejszych lat” – I Liceum Ogólnokształcące im. Eugeniusza Romera w Rabce Zdroju
17. Maria Pabian „Sing Sing” – Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku
18. Ewa Wiśniowska „Taka miłość w sam raz” – Zespół Szkół Ponadgminazjalnych nr 1 w Brzesku
19. Iza Guroś „Dworzec” – Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
20. Anna Glonek „Spacerologia” – SEPTYMA Nowy Targ
21. Natalia Drużkowska „Bombonierka” - Liceum Ogólnokształcące nr 1 w Brzesku
22. Bartłomiej Kozdrój „Mario Bros” – Zespół Szkół w Czchowie

Godzina: 11.00 – 12.30
Powiaty: brzeski, nowotarski


23. Zespół KABATINKI „Niech tylko ogień gra” – Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Szaflarach
24. Marysia Mikołajek „Moja klasa III A” – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Brzesku
25. Julia Mokracka „Szkolny horror” – Szkoła Podstawowa nr 6 w Nowym Targu
26. Julia Gwiżdż „Karateczka” – Szkoła Podstawowa nr 4 w Nowym Targu
27. Martyna Plewa „Tommorow” – Szkoła Podstawowa nr 10 w Nowym Targu
28. Edyta Pałucka „Moja miłość największa” – Publiczne Gimnazjum im. Władysława Reymonta w Porąbce Uszewskiej
29. Marta Skraba „At Last” - Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu
30. Martyna Łęcka „Hej góry” - Gimnazjum nr 1 w Nowym Targu
31. Paulina Rafacz „Powrócisz tu” – Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 1 w Nowym Targu-NOMINACJA WSTRZYMANA
32. Zespół ETERNAL „Czarny blues o czwartej nad ranem” – Gminne Centrum Kultury w Krościenku nad Dunajcem
33. Sylwia Pasek „It’s My Time” – Dębińskie Centrum Kultury w Dębnie
34. Karolina Futro „Gdybyś” - Pracownia Muzyczna TRIOLKI w Rabce Zdroju
35. Paulina Kubala „Cud i miód” - Dębińskie Centrum Kultury w Dębnie
36. Agnieszka Węgrzynek „Nie powiem ci dlaczego” - Pracownia Muzyczna TRIOLKI w Rabce Zdroju
37. Szymon Grzybacz „Tak bardzo się starałem” – Pracownia Muzyczna TRIOLKI w Rabce Zdroju
38. Łukasz Pachel „A Child Is Born” – Zespół Szkół w Czchowie
39. Krzysztof Staszak „Up Jumper Spring” – Zespół Szkół w Czchowie
40. Zespół wokalny TRIOLA „Cóż wiemy o miłości” - Pracownia Muzyczna TRIOLKI w Rabce Zdroju

FORMY TANECZNE

Zespól Szkół w Czchowie
ul. Sądecka 187, 32-860 Czchów (powiat brzeski) 

Godzina: 15.00 – 16.00
Powiaty: brzeski, oświęcimski, olkuski, miechowski


1. Zespół SZKRABY – Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gnojniku
2. Zespół MAŻORETKI VOYAGE – Gminne Centrum Kultury w Polance Wielkiej
3. Zespół KROPKI – Szkoła Podstawowa nr 9 w Olkuszu
4. Zespół TĘCZA – Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Osieku
5. Zespół SŁONECZKA – Szkoła Tańca WENA w Olkuszu
6. Zespół SZALONE MAŁOLATY - Ośrodek Kultury w Brzeszczach
7. Zespół WENA TRIX - Szkoła Tańca WENA w Olkuszu
8. Maja Bratus - Szkoła Tańca GRAWITACJA w Oświęcimiu
9. Katarzyna Horawa - Szkoła Tańca GRAWITACJA w Oświęcimiu
10. Joanna Kremer - Ośrodek Kultury w Brzeszczach
11. Klaudia Rąba - Szkoła Tańca GRAWITACJA w Oświęcimiu
12. Anna Kośmider – Gimnazjum nr 1 w Wolbromiu
13. Karolina Stachura – Szkoła Tańca ASTRA w Oświęcimiu
14. Duet Damian Gęgotek i Natalia Jajkiewicz – Szkoła Tańca BOOGIE w Olkuszu
15. Trio taneczne PARADOX – Gminny Ośrodek Kultury w Kozłowie
16. Zespół EUFORIA – Szkoła Tańca EUFORIA w Oświęcimiu

Godzina: 16.00 – 17.00
Powiaty: oświęcimski, miechowski, nowotarski, wadowicki, krakowski grodzki


17. Zespół Taneczny RICORDI - Miechowski Dom Kultury w Miechowie
18. Zespół SHAKE - Miejskie Gimnazjum nr 2 w Oświęcimiu
19. Zespół B-612 - Miechowski Dom Kultury w Miechowie
20. Formacja CONTRA - Oświęcimskie Centrum Kultury w Oświęcimiu
21. Zespół GRAWITACJA - Szkoła Tańca GRAWITACJA w Oświęcimiu
22. Zespół DANCE MAFIA – Nowy Targ
23. Zespół POWER OF DANCE - Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
25. Zespół BIG SIZE CREW - Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie
26. Zespół GRAWITACJA-TEAM II - Szkoła Tańca GRAWITACJA w Oświęcimiu
27. Zespół ADRENALINA KRAKÓW – Klub Kultury Zachęta w Krakowie
28. Zespół ROX – Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu
29. Zespół TEEN DANCERS – Młodzieżowy Dom Kultury im. J. Korczaka w Krakowie
30. Zespoł ADHDance - Wadowickie Centrum Kultury w Wadowicach
31. Zespół ARABESKA – Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu

Godzina: 17.00 – 18.30
Powiaty: nowotarski, wadowicki, krakowski grodzki, suski


32. Zespół – Edukacja Artystyczna Dzieci / Szkoła Podstawowa nr 90 w Krakowie
33. Zespół MINI X – Szkoła Tańca WENA w Krakowie
34. Zespół HERTZ – Wiejski Dom Kultury w Krempachach
35. Zespół WENA JUNIOR - Szkoła Tańca WENA w Krakowie
36. Zespół FENIKS – Staromiejskie Centrum Kultury w Krakowie
37. Paulina Duda – VI Liceum Ogólnokształcące w Krakowie
38. Ilona Kuźma - Zespół Szkół Samorządowych w Targanicach
39. Anna Reichert – Kraków
40. Paulina Milowska - Centrum Kultury i Promocji w Brzeźnicy
41. Ewelina Knapik - Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wadowicach
42. Dominik Króliczek - Świetlica w Rzykach, Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie
43. Adam Soroczyński - Zespół Szkół Ekonomicznych w Nowym Targu
44. Piotr Bistyga - Świetlica w Rzykach, Centrum Kultury i Wypoczynku w Andrychowie
45. Łukasz Matuszyk - Gimnazjum w Budzowie
46. Duet Alina Boroń, Aleksander Jantas – Klub Tańców Polskich MAKI I POWOJE w Krakowie
47. Duet Kaper Bezdyk i Klaudia Kmiecik - Zespół Szkół Zawodowych w Wieliczce, Liceum Ogólnokształcące w Wieliczce
48. Duet Patrycja Krzysztofiak i Kinga Ozimek – Miejski Ośrodek Kultury w Jordanowie
49. Duet Paulina Duda, Anna Ferenc – Studio Baletowe Opery Krakowskiej w Krakowie

Godzina: 18.30 – 20.00
Powiaty:
krakowski grodzki,suski, wielicki, myślenicki, proszowicki

50. Zespół FOLLOW ME – Babiogórskie Centrum Kultury w Zawoi
51. Grupa FRESH - Centrum Kultury w Gdowie
52. Zespół INTOX - Miejsko Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Dobczycach
53. Zespół TCR - Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach
54. Studio Tańca „R” – Studio Tańca „R” Karolina Moskal w Sułkowicach
55. Anna Kuc - Zespół Szkół Zawodowych w Wieliczce
56. Małgorzata Pomykalska – Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach
57. Klaudia Guzik – Jazz Dance Center w Myślenicach
58. Robert Guzik - Wola Batorska
59. Grupa Tańca Współczesnego AGITATUS – Centrum Młodzieży im. Dr Henryka Jordana w Krakowie
60. Zespół Taneczny RETRO, gr. Koncertowa – Gminny Ośrodek Kultury z siedzibą w Sułkowicach
61. Zespół PURPLE - Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach
62. Zespół BLACK - Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach
63. Zespół Taneczny RETRO, gr. Średnia – Gminny Ośrodek Kultury z siedzibą w Sułkowicach
64. Zespół BLACK AND WHITE - Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach

Wykonawcy są proszeni o przybycie i potwierdzenie obecności w biurze organizacyjnym Festiwalu na 30 min wcześniej przed planowanym występem (z przyczyn technicznych może nastąpić przesunięcie w przód lub w tył – nie jest to zależne od organizatorów).
Planując przyjazd prosimy wziąć pod uwagę utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 4.

INFORMACJE:

Adrian Kulik - dyrektor Festiwalu
Stowarzyszenie Sztuki i Edukacji Artystycznej
31-046 KRAKÓW, ul. Św. Gertrudy 4
tel. 792 823 382
talentymalopolski@gmail.com

Komentarze
do wpisu Talenty Małopolski 2012 - Program Finału Wojewódzkiego - Dzień II