1.04.2011 » komentarze do wpisu (przeczytaj, dodaj)
Warsztaty - Tango Argentyńskie Stowarzyszenie Sztuki i Edukacji Artystycznej zaprasza serdecznie na warsztaty z Tanga Argentyńskiego. Szkolenie przeznaczone jest przede wszystkim dla instruktorów, absolwentów i uczestników kursów kwalifikacyjnych, ale także mile gościć będziemy sympatyków tańca i tancerzy wszystkich form tanecznych.

Zajęcia odbędą się 08 maja 2011 (niedziela) w jak zwykle gościnnym Osiedlowym Klubie Kultury „Iskierka” przy ul. Żywieckiej 44 w Krakowie.

W majową niedzielę proponujemy spotkanie z emocjami, pasją i tańcem:

TANGO ARGENTYŃSKIE – prowadzą Tadeusz i Patrycja Kościelniakowie.

KościelniakowieSwoją przygodę z tańcem rozpoczęli od tańca towarzyskiego i baletu, ale połączyło ich Tango Argentyńskie. Tańczą wspólnie od 2007 roku, kiedy to poznali się na jednej z Krakowskich milong (miejsce spotkań tańczących Tango Argentyńskie). Szybko okazało się, iż oprócz tańca łączy ich coś więcej , w 2008 roku stali się również parą małżeńską. Nadal jednak pozostali wierni swej pasji i a tango zajmuje ważne miejsce w ich życiu. Od 2009 roku uczą razem Tanga Argentyńskiego w Krakowie Swoje doświadczenie zdobywali zarówno w kraju jak i za granicą, kształcąc się u najlepszych nauczycieli, w tym również w Buenos Aires.

Warsztaty rozpoczynamy o godz. 10.00. Prosimy o zapoznanie się z dołączonym programem.
POBIERZ PROGRAM oraz KARTĘ ZGŁOSZENIA

Tematem warsztatów będą zajęcia ruchowe, prosimy o zabraniu odpowiedniego stroju i obuwia.

Karty uczestnictwa należy złożyć w dniu warsztatów, natomiast prosimy o przesłanie potwierdzenia uczestnictwa wraz z kopią (skanem) dowodu wpłaty do 5.05.2011 pocztą elektroniczną na adres:
prezes@edu-art.pl

Akredytację w wysokości 110 zł (częściowe koszty dydaktyczne) - należy wpłacić do dnia 5.05.2011 na konto bankowe.
Numer konta: 17 1020 2906 0000 1502 0152 9619 Bank PKO BP

Opłata dla członków zwyczajnych SSiEA – 70 zł .

Zapisy prowadzi oraz wszelkich informacji na temat warsztatów udziela : Grzegorz Gargula tel. 601 074 352, e-mail: prezes@edu-art.pl

Zapraszamy!

Komentarze
do wpisu Warsztaty - Tango Argentyńskie