21.11.2011 » komentarze do wpisu (przeczytaj, dodaj)
Noworoczne spotkanie choreografów, tancerzy i instruktorów tańca ­Serdecznie zapraszamy na noworoczne spotkanie instruktorów, choreografów, tancerzy oraz uczestników i absolwentów Kursów Kwalifikacyjnych. Tradycyjnie co roku spotykamy się przy symbolicznym poczęstunku oraz lampce wina, aby złożyć sobie życzenia noworoczne.

­Spotkania noworoczne są organizowane od wielu lat przez Stowarzyszenie Sztuki i Edukacji Artystycznej. Mają one na celu integrację środowiska instruktorów, choreografów i tancerzy poprzez umożliwienie spędzenia wspólnie czasu, nawiązanie nowych znajomości czy poruszenie ciekawych tematów w gronie zainteresowanych osób. Niech szczególny czas spotkania - początek nowego roku - wpłynie pozytywnie, inspirująco i energetyzująco na owocną i satysfakcjonującą pracę w 2012 roku.

Data: 08.01.2012, od godz. 14:00
Miejsce: Kraków, ul. Gertrudy 4
(siedziba Zespołu Pieśni i Tańca Krakowiacy)

­Strona spotkania na Facebooku»­

Zapraszamy!

­To noworoczne spotkanie z powodzeniem możesz połączyć z wyjątkowymi warszatami dla osób pracujących z dziećmi, które organizujemy dzień wcześniej, na których dowiesz się "Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć". Tym samym połączysz przyjemne z pożytecznym. ­Zajrzyj na stronę Warsztatów, zapoznaj się z ich programem!

Komentarze
do wpisu Noworoczne spotkanie choreografów, tancerzy i instruktorów tańca