27.07.2011 » komentarze do wpisu (przeczytaj, dodaj)
Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć - początek szkoły Stowarzyszenie Sztuki i Edukacji Artystycznej zaprasza instruktorów, uczestników kursów kwalifikacyjnych oraz sympatyków tańca i tancerzy wszystkich form tanecznych na warsztaty o tematyce „Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć”

Zajęcia odbędą się 18 września 2011 (niedziela) w jak zwykle gościnnym Osiedlowym Klubie Kultury „Iskierka” przy ul. Żywieckiej 44 w Krakowie.

Drodzy Państwo,

Wracamy do szkoły! Niektórzy po raz pierwszy pojawią się na naszych zajęciach, inni już pewnie zetknęliśmy się z naszymi zajęciami w przedszkolu.. Skorzystajmy z niewyczerpanego źródła inspiracji do nowych form pracy z dziećmi i nie tylko, skarbnicę wiedzy wzbogacającej warsztat instruktorski, aby zajęcia rosły wraz z dziećmi. Zapraszamy na ósmą edycja warsztatów, przygotowujących ciało człowieka do różnych form uprawiania tańca:

CO ZROBIĆ, ABY DZIECI NIE CHCIAŁY WYJŚĆ Z ZAJĘĆ – POCZĄTEK ­SZKOŁY
– prowadzący: Tomasz Chocianowski - nauczyciel tańca, specjalista w pracy z dziećmi – Sopot

­

Wrzesień to nowy rok szkolny i my prezentujemy zajęcia proponowane dla grup wczesnoszkolnych. Jest już tradycją, że warsztaty zostały wzbogacone o część pokazową, w której p. Tomasz Chocianowski przeprowadzi zajęcia z grupą taneczną, teraz w wieku 6-9 lat. Pojawią się też propozycje zabaw i rozwiązań metodycznych, dostosowanych do tej grupy wiekowej. Uczestnicy, którzy będą na wszystkich warsztatach naszego nowego cyklu, otrzymają specjalne certyfikaty. Prosimy o zapoznanie się z dołączonym programem. Zapraszamy również do galerii na naszej stronie internetowej http://www.edu-art.pl

Tematem warsztatów będą zajęcia ruchowe, prosimy o zabraniu odpowiedniego stroju (grube skarpety, getry etc.).

Karty uczestnictwa należy złożyć w dniu warsztatów, natomiast prosimy o przesłanie potwierdzenia uczestnictwa wraz z kopią (skanem) dowodu wpłaty do 12.09.2011 pocztą elektroniczną na adres:. gzgrzegorz@poczta.onet.pl lub prezes@edu-art.pl

pobierz kartę zgłoszenia

Akredytację w wysokości 110 zł (częściowe koszty dydaktyczne) - należy wpłacić do dnia 12.09.2011 na konto bankowe
Numer konta: 17 1020 2906 0000 1502 0152 9619 Bank PKO BP
Opłata dla członków zwyczajnych SSiEA – 70 zł.

Zapisy prowadzi oraz wszelkich informacji na temat warsztatów udziela :
Grzegorz Gargula
tel. 601 074 352,
e-mail: gzgrzegorz@poczta.onet.pl lub prezes@edu-art.pl

Zapraszamy!

Komentarze
do wpisu Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć - początek szkoły