6.08.2018 » komentarze do wpisu (przeczytaj, dodaj)
Ruszył nabór na nowy Kurs na Instruktora Tańca Ludowego W styczniu 2019 roku planujemy otwarcie kolejnego już rocznika Kursu Instruktora Tańca Ludowego w Krakowie. 

Kurs na Instruktor Tańca Ludowego zrealizowany zostanie w systemie
6 tygodniowych sesji
.
Sesje odbywać się będą w Krakowie w czasie jednego z tygodni ferii przypadających dla województwa małopolskiego, w tygodniu po zakończeniu roku szkolnego oraz w ostatnim tygodniu wakacji.

Program całego Kursu zrealizowany zostanie w czasie 620 godzin lekcyjnych.

Cena kursu wynosi 5400,00 zł.
Płatne w 6 ratach po 900 zł: przelewem przed rozpoczęciem sesji lub gotówką w czasie jej trwania.

Kurs Instruktor Tańca jest kontynuacją dotychczasowych Instruktorskich Kursów Kwalifikacyjnych organizowanych przez Stowarzyszenie Sztuki i Edukacji Artystycznej na zlecenie Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowego Centrum Kultury.
Z dniem 1 stycznia 2012 r. zmianie uległa ustawa regulująca funkcjonowanie Instruktorskich Kursów Kwalifikacyjnych, zaś jednostki dotychczas im patronujące wycofały się z opieki nad nimi. Mimo to, otrzymaliśmy pismo z Narodowego Centrum Kultury rekomendujące nasze działania i wieloletnią współpracę z tą instytucją w zakresie szkolenia przyszłych instruktorów.

Szczegółowe informacje odnośnie programu kształcenia, warunków uczestnictwa, naboru oraz karta zgłoszenia dostępne są na www.instruktortanca.pl

Komentarze
do wpisu Ruszył nabór na nowy Kurs na Instruktora Tańca Ludowego