• Weekend z warsztatami

  6.02.2013
  Stowarzyszenie Sztuki i Edukacji Artystycznej zaprasza instruktorów, uczestników kursów kwalifikacyjnych oraz sympatyków tańca i tancerzy wszystkich form tanecznych na  "Weekend z warsztatami". Zajęcia odbędą się 15 i 16 czerwca 2013 (sobota i niedziela) w jak zwykle gościnnym Osiedlowym Klubie Kultury „Iskierka” przy ul. Żywieckiej 44 w Krakowie. więcej
 • Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć? Gimnazjum

  4.09.2012
  Ze względów organizacyjnych postanowiliśmy przenieść Warsztaty "Co zrobić, by dzieci nie chciały wyjść z zajęć" z 29.09.2012 na późniejszy termin, który niebawem podamy do wiadomości. Za tę zmianę przepraszamy! więcej
 • Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć? 07.01.2012

  29.11.2011
  Zapraszamy instruktorów, uczestników kursów kwalifikacyjnych oraz sympatyków tańca i tancerzy wszystkich form tanecznych na warsztaty o tematyce „Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć?”.

  więcej
 • Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć - początek szkoły

  27.07.2011
  Stowarzyszenie Sztuki i Edukacji Artystycznej zaprasza instruktorów, uczestników kursów kwalifikacyjnych oraz sympatyków tańca i tancerzy wszystkich form tanecznych na warsztaty o tematyce „Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć” więcej
 • Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć?

  6.12.2010

  Stowarzyszenie Sztuki i Edukacji Artystycznej zaprasza instruktorów, uczestników kursów kwalifikacyjnych oraz sympatyków tańca i tancerzy wszystkich form tanecznych na warsztaty o tematyce „Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć”.

  więcej
 • Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć?

  7.04.2010
  Stowarzyszenie Sztuki i Edukacji Artystycznej zaprasza instruktorów, uczestników kursów kwalifikacyjnych oraz sympatyków tańca i tancerzy wszystkich form tanecznych na  warsztaty o tematyce „Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć”
  więcej
 • Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć?

  2.12.2009

  Stowarzyszenie Sztuki i Edukacji Artystycznej zaprasza instruktorów, uczestników kursów kwalifikacyjnych i wszystkich sympatyków tańca na warsztaty o tematyce „Co zrobić, aby dzieci nie chciały wyjść z zajęć”.

  Zajęcia odbędą się 9 stycznia 2010 w jak zwykle gościnnym Osiedlowym Klubie Kultury „Iskierka” przy ul. Żywieckiej 44 w Krakowie.

  więcej